Zor günler geçiren Çılgın Sedat, Candan Erçetin’i kınadı

Beylikdüzü’ndeki evi alevler içinde çıkan ve neredeyse her şeyi küle dönen şarkıcı Çılgın Sedat, katıldığı bir programda Müzik Eseri Sahipleri Grubu Meslek Derneği Başkanı Candan Erçetin’i kınadı. Ünlü şarkıcı, “Benden sorumlusunuz, kişi bir insanı arar. Bu stile siz başkanlık edecekseniz, yapma, sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok” dedi.

Geçen ay Beylikdüzü’ndeki 3 katlı villasında yangın çıkan ve neredeyse her şeyi küle dönen şarkıcı Çılgın Sedat, ailesiyle birlikte İBB’nin davet ettiği otele sığındı. Yangının ardından harap olan Sedat, “Bomba atarsan böyle bir hasar olmaz” ifadelerini kullandı.

“SİZİN GİBİ İNSANLARA İHTİYACIMIZ YOK”

Sabah Sabah programına bugün Demet ve Alişan’la birlikte katılan 47 yaşındaki şarkıcı, Müzik Eserleri Grubu Meslek Birliği (MSG) Başkanı Candan Erçetin’i kınadı. Zor günlerden geçtiğini kaydeden ünlü şarkıcı, “Ben senin üyenim, 35 yıldır sahnede yaşıyorum. Beni başkan olarak ara ‘Bir an önce iyileş, ihtiyacın var mı?’ Dedi. “Benden sorumlusun. Bu tarzın başkanı olacaksanız, bunu yapmayın, sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok! Bana bir sanatçı olduğumu unutturdun. Beni üyelikten de çıkarabilirsin “dedi.

“HIZLI SIFIRLA, BAŞLA”

Candan Erçetin’i istifaya çağıran Deli Sedat, sözlerine şöyle devam etti: “Hadi, kurum başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşı geç mi? İnsan … Kimin için ne yapıyorsun, ne yapıyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir