Zenginler için aşı turlarına yeni başladılar! 250 bin TL’ye “Lüks aşı tatili”

İngiltere’de yıllık üyelik ücreti 25 bin İngiliz Sterlini (250 bin TL) olan Knightsbridge Circle adlı hizmet şirketi, üyelerine özel bir aşı tatili programı sunduğunu açıkladı. Şirket, üyelerine aşıya erişimin kolay olduğu Birleşik Arap Emirlikleri ve Hindistan gibi ülkelerde deniz manzaralı konaklama dahil “lüks aşılama tatili” sunacak.

İngiltere’nin saygın gazetelerinden Telegraph, corona virüsü salgınına karşı geliştirilen aşıya ulaşmak için yeni bir yöntem keşfetti. Gazeteye konuşan Knightsbridge Circle adlı hizmet şirketi, yılda 25.000 İngiliz Sterlini veya yaklaşık 250.000 TL ödeyen üyelerini aşıların kolayca ulaşılabildiği ülkelere gönderdiğini duyurdu.

Resmi verilere ve kayıtlara göre, corona virüsü salgını dünya çapında 92 milyondan fazla insanı enfekte ederken, birçok varlıklı insan aşıya erişmek için sınırları zorluyor.

İngiltere’nin tanınmış gazetelerinden Telegraph, korona virüs aşısı yaptırarak bu ölümcül hastalıktan kurtulmak isteyenlerin yüzbinlerce TL harcadığını da ortaya koydu.

“LÜKS AŞI TATİL”
İngiltere merkezli Knighstbridge Circle adlı bir konsiyerj şirketi (kişisel hizmet şirketi), yılda 25.000 İngiliz Sterlini (yaklaşık 250.000 TL) ödeyen üyelerini aşının kolay ulaşılabildiği ülkelere gönderdiğini duyurdu. Yılda büyük miktarda ödeme yapan üyelerin, aşıya erişimin kolay olduğu Birleşik Arap Emirlikleri ve Hindistan’a özel olarak seyahat ettiklerini açıkladı. Şirket üyelerinin yüzde 40’ının İngiltere’den olduğunu belirten oluşumun kurucusu Stuart McNeill bu süreçle ilgili detaylar verdi.

Müşteri profilinin geniş olduğunu ve üyelerin çoğunun birden fazla pasaportu olduğunu ve farklı ülkelerde evleri bulunduğunu vurgulayan McNeill, “Üyelerimize şimdi aşı yapabileceğimizi söylemekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu seçeneği mevcut tüm üyelere sunuyoruz. Artık yeni lüks tatil ve aşı programının öncüleriyiz. Villada birkaç hafta güneşli bir yerde geçirirsiniz, aşı olursunuz, sertifikanızı alırsınız ve geri gelirsiniz. “Müşterilerimizin çoğu Birleşik Arap Emirlikleri’ne iş için gittiklerinde aşı oldu” dedi.

McNeill, müşterilerin konakladıkları villanın yüzme havuzu, özel şefi ve temizlik personeli olduğunu da vurguladı.

DENİZ MANZARALI KONAKLAMA
Müşterilerin son haftalarda Birleşik Arap Emirlikleri’nde Pfizer ve Sinopharm aşısı yaptırdığını ve dozlar arasında 21 günlük bir fark olması gerektiğini belirten McNeill, “Bugün Hindistan’da AstraZeneca ile görüşmelerimiz olumlu geçti. Ancak Hindistan ile İngiltere arasındaki vize süreci zor olduğu için, Marakeş’teki bir klinikle anlaşabiliriz ”.

McNeill, Dubai’de bir aylık ‘lüks aşı tatilinin’ fiyatının iki kişi için yaklaşık 40.000 İngiliz Sterlini (yaklaşık 400.000 TL) olduğunu belirterek, “Bu fiyata Emirates Havayolları’nda birinci sınıf seyahat, Jumeirah Plajı’nda deniz manzaralı konaklama ve aşı dahil” Öte yandan Knightsbridge Circle henüz 65 yaşın altındaki kimseyi aşılamadığını söyleyerek, “Etik bir anlayışa sahibiz ve gerçekten ihtiyacı olanların aşılanmasını istiyoruz. Sadece üyelerimiz değil ebeveynleri ve büyükanne ve büyükbabaları da aşılanabilir. ”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir