Survivor 2021’in iddialı rakibi adaya veda etti

Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. İlayda, Öykü Çelik, Dora ve Sancakay’ın potadan çıktığı yarışta favorisi gösterilen yarışmacı adaya veda etti. Elenen isim, “Karakterimden ödün vermeden yarıştım. Umarım arkadaşlar karakterlerinden ödün vermezler” diyerek yarışmacılara gönderme yaptı.

TV8 ekranlarında büyük ilgi gören yarışma programı Survivor 2021, dün akşam 9. yeni bölümü ile ekrana geldi. Survivor 2021’in yeni bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında bir ödül oyunu oynandı. Oyunda skor 9-9’a ulaştığında bayrak yarışı yapıldı. Zorlu mücadelenin sonunda ünlüler kazandı. Ödülü beğenen yarışmacılar sosisli sandviç kazandı. İLK İSMAİL BALABAN VE POYRAZ OLDU Survivor’ın ikinci haftasında her iki takımın da dokunulmazlıklarını kaybettiği ada konseyinde SMS ile halk oylaması yapıldı. Acun Ilıcalı, mecliste yapılan oylama sonuçlarını da açıkladı. Ünlüler arasında yapılan SMS oylamasında en çok oyu alan yarışmacı İsmail Balaban olurken, SMS’de gönüllülerin galibi Poyraz oldu.

Survivor 2021’de elenen İlayda, Öykü Çelik, Dora ve Sancakay yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı SMS oylama sonuçlarına göre Survivor’dan elenen yarışmacının Sancakay olduğunu açıkladı.

“BİNA KALANLARI KARAKTERDEN ÖDÜN VERMEDEN REKABET EDİYOR” Elendiğini öğrenince şok olan Sancakay, veda konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Herkes gönlünün ekmeğini yiyor. Gurur duydum. Ben kendimi feda etmeden yarıştım. Umarım bundan sonra da devam edecek arkadaşlar benim gibi karakterlerinden ödün vermeden yarışırlar.

ACUN ILICALI: DAHA UZUN KALMAK İSTİYORUM Sancakay’ın elenmesine şaşıran Acun Ilıcalı, “Keşke daha uzun kalabilseydin. Erken vedalar beni hep üzdü. Ama bu gece biraz şaşırdım.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir