Süper Lig Ankaragücü’ne transfer yasağı getirildi

Süper Lig ekibi Ankaragücü’ne transfer yasağı getirildi. Sarı-lacivertli kulüp başkanı Fatih Mert, çarpıcı gelişmeyi doğrulayarak, “Bu sorunu çözmeye çalışıyoruz.

Süper Lig takımlarından MKE Ankaragücü’nde çarpıcı bir gelişme yaşandı. Başkent takımına transfer yasağı getirildi. Lukasz Szukala’ya olan 800 bin euro borcu nedeniyle transferden men edilen Ankaragücü, oyuncuyla resmi görüşmelere başladı. Ankaragücü, TRT Spor’a yaptığı açıklamada, “Geçmişten gelen iki dosyanın uyarı süreleri dolmak üzere. Gün içinde transfer yasağı konu olacak. Yönetimde üçüncü transfer dönemim, üçüncü transfer yasağı geliyor. Mali sorunları çözmeye çalışacağız. Ocak ayında transfer olamayacağız, bu soruları eylül ayına kadar çözmemiz gerekiyor. “Böyle mücadele edeceğiz. Bu transfer yasağını çözemesek bile yapacak bir şey yok. “Dedi.

“TFF ile yayıncı arasındaki görüşmeler devam ediyor”

Yayıncının ödeme planından bahseden Fatih Mert, “BeIN SPORTS ligde oynadıkları kadar para ödemek istiyor, bu da doğal olarak sorunlara neden oluyor. TFF ile yayıncı arasındaki görüşmeler devam ediyor, bunun çözülmesini bekliyoruz. hafta.” MKE Ankaragücü Kulübü, Zaur Sadaev, Lukasz Szukala dosyasının yanı sıra ileride sorun yaşamamak adına Wilfred Moke, Hector Canteros, İlhan Parlak ve Mehmet Sak ile görüşmeye devam ediyor.

Lukasz Szukala: 800 bin Euro

Zaur Sadaev: 327 bin Euro

Wilfred Moke: 400 bin Euro

Hector Canteros: 258 bin Euro

İlhan Parlak: 600 bin TL

Mehmet Sak: 130 bin TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir