Son dakika! AK Parti; İlker Başbuğ, Fikri Sağlar ve Can Ataklı hakkında suç duyurusunda bulunacak

Son dakika! AK Parti, 81 ilde eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, eski CHP Bakanı Fikri Sağlar ve gazeteci Can Ataklı hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Geçtiğimiz günlerde Halk TV’de katıldığı programda CHP’li eski bakan Fikri Sağlar, “Türbanlı hâkime gittiğimde adaleti savunacağına dair şüphelerim var” ifadelerini kullandı ve birçok gruptan tepki aldı. kendi partisi dahil.

CAN ATAKLI: ERDOĞAN’IN DEVAM ETMESİ İÇİN BÜYÜK BİR HALK FERASINA SAHİP OLMALI Gazeteci Can Ataklı, “Tayyip Erdoğan’ın gitmesi için büyük bir halk öfkesi olmalı. Büyük bir doğal afet, büyük bir deprem, başka bir doğal afet … çok büyük seller, büyük yangınlar … Hani Avustralya’da yanan bir yangın çıktı ya da bu kadar büyük yangınlar, depremler gibi büyük can kaybına yol açacak … Ama en korkutucu, Türkiye’nin askeri bir başarısızlığı elde etmektir. “drew üzerindeki ifadeleri kullanarak yanıt.

İLKER BAŞBUĞ: MENDERES ERKEN SEÇİM AÇIKLANIRSA 27 MAYIS ÖNLENEBİLİR. Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, “Adnan Menderes erken seçim tarihini açıklasaydı 27 Mayıs engellenebilirdi” dedi. Bu üç ismin yaptığı açıklamalar kamuoyunda büyük tartışmalara neden olurken, AK Parti bu konuda harekete geçti.

AK Parti’den yapılan açıklamaya göre 81 ilde İlker Başbuğ, Fikri Sağlar ve Can Ataklı hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir