Sevgililer Günü’nde evden çocuklarıyla birlikte ayrılan eşini ikna edemeyen koca, ‘Veda’ yazarak hayatına son verdi.

Bursa’da 31 yaşındaki bir erkek, Sevgililer Günü’nde 3 çocuğuyla evden ayrılan eşine mesaj göndererek barış yapmak istedi. Kocasının talebini reddetmesi üzerine sosyal medyada yaptığı konuşmaları paylaşan ve “Herkese güle güle” diyen koca, ardından kafasına pompalı tüfekle ateş ederek hayatına son verdi.

Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı kırsal Maden İlçesi’nde saat 18.00 sıralarında meydana gelen olayda, Ali Ö’nin eşinin şiddet olayları nedeniyle 3 çocuğunu yanında götürdüğü ve bir süre önce eşinden ayrıldığı iddia edildi. Eşiyle barışmaya çalışan Ali Ö başarılı olamadı. Bugün eşine Sevgililer Günü için mesaj gönderen Ali Ö, yine reddedildi. Ali Ö, eşi ile sosyal medya hesabı arasındaki mesajı paylaştı.

“HERKES Benden Nefret Ediyor”

Ali Ö. Yazısında şu ifadeleri kullandı: “Canımı ve çocuklarımı alan Allah, onlar da aynı şekilde yaşasın. Karım bana iftira attı. Dayanamıyorum, sorunumu kimseye anlatamam. Ben evliyim. 7 yıl henüz tokatlamadım.Tek kötü sözüm eylemlerine söylediği sözlere cevap vermekti.Evden annesinin evine kaçtığımda haklı çıkarmak için benim hakkımda çok ağır sözler yaydılar. Beni seven insanlar nefret ediyordu Ben yaşadıklarıma dayanamıyorum Çocuklarım olmadan bu kadar uzun süre dayanabilirdim Herkese elveda.

“MAHALLEDE DUYULAN SİLAHLARIN SESİ

Ali Ö, sosyal medyada yayınladığı mesajın ardından kendisini kafasına pompalı tüfekle vurarak hayatına son verdi. Silah seslerini duyan yerel halk, durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık yetkilileri tarafından yapılan kontrolde Ali Ö’nin öldüğü belirlendi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir