Sergen Yalçın, Ghezzal’dan takımda kalmasını istedi, yönetim Leicester ile görüşmelere başladı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Leicester City’nin 6 milyon euro istediği Rachid Ghezzal için yönetime “Takımda kalmasını istiyorum” diye sordu. Siyah-beyazlı yönetim İngiliz ekibi ile görüşmelere başladı ve 3 milyon euro ödeyebileceklerini açıkladı.

Şampiyonluk yarışında emin adımlarla yoluna devam eden Beşiktaş’ta yeni sezon için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Takımda kiralık olarak forma giyen Rachid Ghezzal’ın performansından oldukça memnun olan ve önümüzdeki yıl Cezayirli yıldızı takımda görmek isteyen Antrenör Sergen Yalçın, bu talebini yönetime iletti.

LEICESTER İLE TEKRAR İLETİŞİM

Leicester City daha önce Cezayirli oyuncu için Beşiktaş’tan 6 milyon euro talep etmişti. Ancak İngiliz takımının sportif direktörü Jon Rudkin, Rachid Ghezzal’ın menajeri Evans ile temasa geçti ve görüşmeye hazır olduklarını söyledi.

PAZARLIK DEVAM EDİYOR

Evans daha sonra oyuncuya düşüncelerini sordu. Ghezzal’ın “Beşiktaş’ta kalmak istiyorum” cevabına, menajeri İngiliz takımının spor direktörü Jon Rudkin’i çağırdı, “Beşiktaş’ın teklifi ciddi, oyuncum orada kalmak istiyor. Son rakamınız nedir?” diye sordu.

LEICESTER 4 MİLYON İNDİRİLDİ

Ada temsilcisinden 4 milyon Euro’ya inebileceğimiz cevabını alan yönetici Evans, siyah beyaz rakamı hemen bildirdi.

“3 KADAR VEREBİLİRİZ”

Siyah-beyazlı yöneticiler Leicester ile temasa geçti ve “Rachid Ghezzal istiyoruz, ancak maksimum 3 milyon euro verebiliriz” dediler. Kulüpler arası görüşmeler önümüzdeki haftaya kadar devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir