ŞEKER TEYZE’nin acı sonu! Evden çıkıp “Havalanayım” diyerek korkunç bir şekilde öldü

Sancaktepe’de yaşadığı mahallede “şeker teyzesi” olarak tanınan 82 yaşındaki kadın, hava almak için seyahat ederken feci şekilde hayatını kaybetti. Yolu geçmeye çalışan yaşlı kadın, yolda virajı döndüren hafriyat kamyonunun altına yakalanarak yaralandı. Ağır yaralanan kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Dün saat 15.30 sıralarında Sancaktepe’de meydana gelen olayda yaşayan halk tarafından “şeker teyzesi” lakaplı 82 yaşındaki Şehrinaz Bozbey, sıcak havalardan yararlanarak evden çıktı. Uzun süredir evde yaşayan yaşlı kadın hareket etmek ve hava almak için sokakta yürümeye başladı.

YAŞLI KADIN KAMYONUN ALTINDA KALDI

Bozbey yolu geçmeye çalışırken, o sırada geri döndüğü iddia edilen 34 JC 4186 plakalı hafriyat kamyonu şoförü, yaşlı kadını fark etmedi, kaza yaparak onu altına aldı. Kamyonun altına alan yaşlı kadın ağır yaralandı. Yaşlı kadının yakınları durumu fark ederek olay yerine koştu. Hafriyat kamyonu şoförü panikledi ve oradan kaçtı. Yerde kanlar içinde kalan 82 yaşındaki Bozbey’i gören yakınları, sinirlerini kontrol edemeyerek kamyonun aynasını kırdı.

KURTARILMADI

Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, ilk müdahalelerinin ardından yaşlı kadını ambulansla hastaneye götürdü. Ağır yaralı olduğu tespit edilen yaşlı kadın, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 82 yaşındaki Bozbey’in ailesi, yaşlı kadının uzun süredir kendini corona virüsten koruduğunu, bu şekilde ölümünün çok üzücü olduğunu belirtti. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Evi “hadi hava alalım” diye terk etti

Hayatını kaybeden Şehrinaz Bozbey’in oğlu Nurettin Bozbey, “Çok üzüldüm. Annemin böyle ölmesini istemedim. Çok güzeldi. Bu yıl onu koronadan koruduk. Onu korudu. onu da koruduk. Ama olmasını istemezdik. Çok çok üzgünüm. Saat iki buçuk civarındaydı. Annem evde oturuyordu, karda dışarı çıkamıyordu ”anne Hava çok sıcak, bahçemizde çocuklar çay içiyor. “Oraya hava girebilirsin” dedim. Oğlumun karısı “otur ve çay iç” dedi. Annem, “Kızım, birkaç gündür seyahat etmiyorum, bir seyahate çıkayım, hava alayım.” Dedi. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir