Özcan Deniz velayet davası açtı

Özcan Deniz, oğlu Kuzey’i gözaltına almak için harekete geçti.

15 aydır evli olan ve bir oğlu olan Özcan Deniz ve Feyza Aktan, geçen yıl boşanmıştı. Anlaşmaya göre Özcan Deniz, Feyza Aktan’a 15 milyon tazminat, iki ev, bir araba ve aylık 50 bin TL nafaka verecek.

“YA DA YENİDEN EVLENDİ YA DA 15 MİLYON TL VER”

Boşanmanın ardından Feyza Aktan ile barışan ve aynı evde yaşayan Deniz, nafaka vermediği ve tekrar evlenmediği için eski karısıyla kavga etti. Aktan, “Tekrar evlenelim ya da bana 15 milyon TL istediğim tazminatı verelim” diyerek oyuncudan istifa etti.

Bozulan eski eşler yeniden mahkeme oldu. Özcan Deniz, 2 yaşındaki çocuğunun velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan’a dava açtı.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde eski eşine velayetin değiştirilmesi için dava açan Deniz, çocuğunun velayetinin anneden alınarak kendisine verilmesini talep etti.

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ın “iftiralar dayanılmaz hale geldi” açıklamasına yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım paylaşan Deniz, şunları yazdı:

“Korkma oğlum”
“Korkma oğlum, bu uzun bir yol. Zalimin galip gelemeyeceği yol. Baban yarınlarını iyileştirmek için elinden geleni yapacak. Denenmesi gerekenleri söyledim, elimden gelenin en iyisini yaptım. Ne umurumda değil Kaybedeceğim Bir adam baba olunca cam oluyor, zalimlerin ellerindeki tokmak kırmaya can atıyor.

“HAYATTAN ALMAM GEREKİYOR”

Oğlum bunu biliyor; Kırsam da keskinim Bana ‘babam’ diyenlerin ellerini kesen ve bana sevgiyle bakmanızı engelleyen, vicdansız olan her vicdansız sizi yaşama yoluna bir taş bile koyan bir camdır. İkincisi, mutlu olma hakkımızı ihlal eden her özverili, ‘Hayattan almam gereken bir şey var’ ve faturayı size ve bana kesenlerin ellerini kesti. Tanrı bilir birbirimizi ne kadar sevdiğimizi, gerisi zor ama kolay oğlum. Baban seni mahvetmek isteyenlere izin vermeyecek. Seni çok seviyorum oğlum “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir