Omar’ın doktorundan yeni açıklama! Sağ gözünde …

Galatasaray’ın sağ bekçisi Omar Elabdellaoui’nin sağlık durumundan dolayı tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı.

Galatasaray’ın Norveçli futbolcusu Omar Elabdellaoui, yılbaşı kutlaması sırasında elinde havai fişek patlaması sonucu ağır yaralandı. Galatasaray Kulübü Doktoru Yener İnce ve Norveçli futbolcu Prof.Dr.Vedat Kaya’nın doktoru son durumla ilgili basına açıklamalarda bulundu.

Ömer’in sağ gözünde iyileşme olduğunu söyleyen Kaya, şu ifadeleri kullandı:

“Önce durumu değerlendirdikten sonra tıbbi tedaviye başladık. Müdahalemiz yılbaşı gecesi saat 4’te sona erdi. Bugün daha önce yapmayı planladığımız bir müdahaleyi yaptık. Ondan sonra onun için düşündüğümüz bir adım daha var. rehabilitasyon, ama gidişata göre bunlar değişebilir. Ömer’in sağ gözünde büyük bir iyileşme var. İyileştirmek için bir eylem yaptık. Şimdiye kadar her şey çok iyi gidiyor diyebilirim. “

Kulüp doktoru iyi atıyor, “Yılbaşı gecesi Omar tatsız bir kaza geçirdi. Spekülasyondan kaçınmak için açıklamalarda bulunacağım. Türkiye’nin en iyisinin Beşkardeşler ekibinin başı olduğuna inanıyoruz. Son derece iyi yapan bir göz kliniği var. Ömer ‘Bugün Ömer’le planlı bir ameliyat yaptık. Oyuncunun ne zaman döneceğine dair sorular var ama önemli olan sağlık. Ömer’in yüzünde ikinci derece yanık var.Plastik cerrahi arkadaşları bunun olmayacağını söyledi bir sorun, tedavi olur. Ama göz ön planda ve yüzündeki yanıkla biraz daha rahatız. “dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir