Muhafızları şok eden an! Sokağın ortasında çıplak koşan kadını yakalamak için seferber oldular

Bursa’da sokakta antrenman yapan polis ekiplerinin bulunduğu noktaya çıplak koşan bir kadın ayağa kalktı. Gardiyanlar ve polis çıplak kadını yakalamak için harekete geçerken, “Ben görevimi yaptım baba!” ” Diyerek bağıran kadının, daha önce İzmir’de de aynı şekilde soyunduğu öğrenildi.

Bursa’nın en ünlü caddesi Heykel olarak bilinen, tarihi belediye binasının bulunduğu Atatürk Caddesi ve hafta sonu kısıtlaması nedeniyle polis ekiplerinin antrenman yaptığı Ulucami’de ilginç olay yaşandı.

POLİSE DOĞRU KOŞ

30-35 yaşındaki S.Y. İsmi çıplak olan bayan karakola doğru ilerledi. Bu sırada aynı caddede devriye gezen bir rup bekçi ve başvuru noktasında polis ekipleri bayanı engellemeye çalıştı.

“VAZİFEMİMİ YAPTIM BABA”

Kadının giysilerini toplayıp peşinden koşan ekipler, tarihi hanlar bölgesinde kadını durdurdu ve elbisesini giymeyi kabul etti. Orhan Parkı’na doğru kollarını açan ve “Ben görevimi yaptım baba” diye bağıran kadın, sonra giysilerini giyip polis arabasına bindi.

İZMİR’DE AYNI YAPILDI

İfadesi alınmak üzere karakola götürülen kadının daha önce İzmir’de aynı eylem için kayıt yaptırdığı öğrenildi. Kendini ifade etmekte zorlanan kadın için İl Aile Sosyal Politikaları Müdürlüğü uzmanlarından yardım istendiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir