Küçükçekmece Benzin İstasyonu’nda Görüldüğü iddia edilen görüntüler sosyal medyada öfke yarattı

Dün Küçükçekmece Benzin İstasyonu’nda çekildiği ve sosyal medyaya yayılan görüntüler endişe yarattı. Gazilhane’nin bahçesinde onlarca tabut bulunduğu görüntülerde görülürken, sosyal medya kullanıcıları “Koronavirüsteki vahim durum ortaya çıktı” değerlendirmesini yaptı.

Çin’in Wuhan kentinden yaklaşık bir yıl önce yayılmaya başlayan koronavirüs salgını henüz etkisini yitirmiş değil. Salgın için aşılama çalışmaları devam ederken tüm dünya ikinci zirvesini yaşamaya başladı.

TÜRKİYE’DE VAKA SAYISI VE ÖLÜM REKORU SEVİYELERİNE GELDİ

Özellikle Avrupa’da ciddi bir artış görüldü, vaka sayısında geldi ve ölüm sayısı Türkiye’de rekor seviyede. Sosyal medyada yayılan bir görüntü, koronavirüs salgınının ne kadar korkunç olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

GASHILANE bahçesine onlarca tabut getirildi

Dün İstanbul Küçükçekmece Gaz Evi’nde çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Görüntülerde, Gazilhane’nin bahçesinde onlarca tabut bulunduğu görülürken, ölenlerin bir kısmının yıkandığı, bir kısmının ise sırada olduğu iddia edildi. Öte yandan bu durum vatandaşlarda tedirginlik yarattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir