Kas spazmı geçiren genç şarkıcı Aleyna Tilki hastaneye kaldırıldı

Bu Benim Masalım setinde hasta olan şarkıcı Aleyna Tilki dün gece hastaneye kaldırıldı. Kas spazmı geçiren Tilki, hastaneden sonra yayınladığı videoda “Yürüyemedim ama artık daha iyiyim” dedi.

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de yayınlanan ‘İşte Benim Hikayem’ dizisinde Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven ile başrolü paylaşan Aleyna Tilki, ‘Hastaneye gidiyorum’ yazısıyla takipçilerini korkuttu. Dün gece Instagram hesabı.

“YÜRÜYEMİYORUM”

Gelen mesajlarla ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı, “Benimle ilgili ‘Doktora gidiyorum’ diye birkaç haber vardı. Bazıları doğru değil, bazıları doğru değil. Sette kas spazmı yaşadım. dün. Belki vücudum vücudumdan kasıldı, ‘Ne kadar iş, bu kadar yemek’ diyorlar … Çalıştığım için çok mutluyum. Hem İngilizce şarkımın klibini hazırlıyorum hem de dizilerde aktif olarak çalışıyorum Bu Benim Masalım. İyi bir tedavi gördüm. Hareket edebilirim, yürüyebilirim. Bir gün sonra çok daha iyi olacağım. Benim için endişelenme. En önemli şey sağlık, ama en önemlisi Başarı ve çalışma İkisini dengede tuttuğumuz sürece her şey çok güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir