Kadir Topbaş’ın sağlığı nasıl? Erdoğan açıkladı …

Son dakika haberi: Kaldırıldığı hastanede corona virüsü tedavisi gören eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın durumu ciddiyetini koruyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İnişler ve çıkışlar var. Oğlu Hüseyin ile iki günde bir görüşüyorum. Rabbimden şifalar diliyorum.” ifadeleri kullandı.

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kaldırıldığı özel hastanede 16 Kasım’dan bu yana corona virüsü tedavisi görüyor. Yaklaşık 40 gün hastanede tedavi gören Topbaş, entübasyonla tedavisine devam ediyor.

ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA

Kadir Topbaş’ın sağlığı hakkında açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İnişler ve çıkışlar var. Oğlu Hüseyin ile iki günde bir görüşüyorum. Rabbimden şifalar diliyorum” dedi. dedim.

Oğlu bir dua istedi …

16 Kasım’da hastaneye kaldırılan Kadir Topbaş’ın sağlık durumu hakkında sosyal medyadan oğlu Mustafa Ömer Topbaş, “Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. dostlarımızdan, dostlarımızdan ve sevdiklerimizden dualar bekliyoruz, sizin dualarınızla ve Allah’ın izniyle babamızın kısa sürede sağlığına kavuşacağına inanıyoruz, selam ve dualarla Allah’a emanet olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir