Erman Toroğlu Galatasaray – Kasımpaşa maçındaki penaltı durumunu değerlendirdi: Sanmıyorum.

Galatasaray sahasında Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup ettikten sonra tartışmalı pozisyonlar yeniden tartışıldı. Maçın sonunda değerlendirmelerde bulunan yorumcu Erman Toroğlu, “Ben ceza vermiyorum. Pozisyonun ceza olmadığını düşünüyorum. Ben vermedim abim, çok net vermiyorum. . “

Ünlü yorumcu ve eski hakem Erman Toroğlu, A Spor’da oynanan Galatasaray-Kasımpaşa maçını yorumladı.

“EVET BUNU ÇAĞIRMA”

Toroğlu, maçın ikinci yarısında Kerem Aktürkoğlu ile Kevin Varga arasındaki tartışmalı pozisyon için, “Kırmızı gelir, mavi gelir, kırmızı topa doğru ilerlerken, mavi dizinden oynar ve ardından kırmızı ayağını indirmeye başlar. Ben ceza vermem, vuruyor, kırmızı ayağını indiriyor, mavi kendini bırakıyor.Kırmızı ayağını indiriyor, diğeri kendini fırlatıyor.Penaltı vermem, sanmıyorum. bu pozisyona ceza. “Görüyorum, Fırat’ı ilgilendirmiyor. Hakem oyuna böyle pozisyonlarda devam etti, hangi pozisyonlarda devam etti, beğendim “.

KASIMPAŞA KONUMA İTİRAZ EDİYOR

Kasımpaşa kulübü maç sonunda yapılan açıklamada pozisyona itiraz etti, “Maçın 54. dakikasında futbolcumuz Varga’ya ceza sahasında verilmeyen penaltı, siyah leke olarak yerini aldı. bizim futbolumuz. ” ifadelerini eklemişti.

KONUMDA NELER OLDU?

Maçın 54. dakikasında Kasımpaşa sol kanattan köşe vuruşu yaptı. Galatasaray’ın ceza sahasında savunmasından sektiren topu kontrol etmek isteyen Kasımpaşalı Varga, Kerem ile yaptığı mücadelede yerde kaldı. Kasımpaşalılar penaltı bekledi ama maç devam etti. Pozisyon bir süre VAR tarafından kontrol edildi, ancak hakeme herhangi bir inceleme tavsiyesi verilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir