Dünyaca ünlü 8 futbolcuyla birlikteydi, şimdi hamile! Güzel modelden çarpıcı itiraf

Fransız model Eglantine Aguilar, 8 Premier Lig futbolcusu ile ilişkisi olduğunu söyledi. Dünyaca ünlü bir futbolcudan hamile olduğunu ve bebeğinin babasını gizli tutmaya karar verdiğini anlatan Aguilar, hamile kaldıktan sonra kimseyle birlikte olmak istemediğini ifade etti. Güzel modelin ünlü futbolcular Ashley Cole, Mario Balotelli, Marouane Fellaini, Saido Berahino ve Joe Willock ile ilişkisi olduğu iddia edildi.
Güzel model Eglantine Aguilar, İngiltere Premier Ligi’nden 8 futbolcuyla ilişkisi olduğunu açıkladı. Şu anda hamile olan bebeğin babasının adını verdiği futbolculardan biri olup olmadığı bilinmiyor.

SAKİN BİR HAYAT YAŞAMAK İSTİYOR

Bir zamanlar bir takımın tüm futbolcularıyla ilişki kurmak isteyen Aguilar, hamile kaldıktan sonra kimseyle ilişkisi olmayan sessiz bir hayat yaşamak istediğine karar verdiğini söyledi. Çocuğunun babasının çok büyük bir takımda oynadığını söyleyen Aguilar, futbolcunun kendisine hamile olduğunu söylediğinde futbolcunun çok şaşırdığını söyledi.

BEBEĞE DESTEK

İngiliz Daily Star gazetesine konuşan güzel model, futbolcu ile kısa bir ilişki yaşadıklarını, hamile kaldıktan sonra şaşıran futbolcunun bebeğe gerekli maddi ve manevi desteği verdiğini söyledi. 29 yaşındaki model eski Chelsea defans oyuncusu Ashley Cole, Manchester City eski forvet Mario Balotelli, Manchester United ön saha oyuncusu Marouane Fellaini, Stoke eski forvet Saido Berahino ve Arsenal eski orta saha oyuncusu Joe Willock iddia etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir