Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi:

5 galeri sahibi ile baş edemezsiniz, Doğu Akdeniz’de ne yapacaksınız?

Gazeteci Cüneyt Özdemir, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun UKOME toplantısında İstanbul’a yeni 6 bin taksi teklifini reddetmesinin ardından eleştirdi. İmamoğlu’nun soruna çözüm bulamadığını belirten Özdemir, “5 galeri sahibi ile baş edemezsin, Doğu Akdeniz’de ne yapacaksın? Avrupa Birliği’nde ne yapacaksın?” Dedi. dedim.

İstanbul’a 6 bin yeni taksinin dahil olduğu “taksi taşımacılığını düzenleme önerisi” UKOME toplantısında reddedildi. Ekrem İmamoğlu, ulaşım projesi rafa kaldırıldıktan sonra eleştiri oklarının hedefi oldu. Gazeteci Cüneyt Özdemir, İmamoğlu’nu Youtube kanalında soruna çözüm bulamamak ve siyaset üretmemekle eleştirdi. Özdemir, Twitter hesabından yaptığı videoda “Ekrem İmamoğlu, İstanbul’daki ilk yenilgisini nasıl aldı?” başlık ile paylaşıldı.

“CUMHURBAŞKANLIĞI İMAMOĞLU BAŞKANI”

İstanbul’daki taksilerin kangrenli olduğunu belirten Özdemir, İmamoğlu’nun bir projeyle sorunu ele aldığını belirterek konuşmasına şöyle devam etti:

Oylama yapıldı ve ‘hayır’ çıktı. İstanbul’un sorunu bu mu? AK Parti onun önünde gezmek istiyor mu? Erkekler seçimi yeniledi ve yendi. Bunu çözemez misin? Şimdi Ekrem İmamoğlu’nun kafasının arkasında ne var? Bir başkanlık olduğunu biliyoruz.

“SORUNA ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN”

Şimdi İstanbul’da 5 galeri sahibi ile uğraşamazsınız. Doğu Akdeniz’de ne yapacaksın, Ortadoğu’da ne yapacaksın, Avrupa Birliği’nde ne yapacaksın? Şimdi bakıyorsunuz mesela Mansur Yavaş Ankara’da bir destan yazıyor. Orada AK Parti’yi engellemiyor. On kez bloke ediyor. Ama asıl mesele çözüm bulmaktır. Politika dediğin şey bu. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir