Çukur dizisinde Yamaç’a hayatını veren maskeli savaşçının kimliği ortaya çıktı.

Ekranların fenomen dizisi Çukur’da aksiyon hız kesmiyor. Dizinin Yamaç Koçovalı’yı yenen gizemli dövüşçü Aras Bulut İynemli’nin kimliği ortaya çıktı. Daha önce dizide Kemal karakterini canlandıran Uğur Yıldıran’ın en sevdiği yapım maskeli dövüşçü olarak geri döndüğü ortaya çıktı.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da sular bitmiyor. Dizinin finaline yaklaşırken Cumali Koçovalı’nın amcası Cumali Koçovalı’yı canlandıran ismin Müfit Kayacan olduğu ortaya çıktı. Son iki bölümde diziye bambaşka bir karakter katıldı. Erdenets tarafından özel olarak tutulan ve ninja görünümüyle merak uyandıran gizemli adam, aniden dengeleri değiştirdi.

YOLU ALMAK BAŞARILI OLDU

Bugüne kadar bireysel dövüş sahnelerinde tüm rakiplerini mağlup etmeyi başaran Yamaç Koçovalı, maskeli ve gizemli adama neredeyse yumruksuz yenildi ancak kardeşi Cumali Koçovalı son anda yakalandı ve kardeşinin öldürülmesini engelledi.

KEMAL MASKELİ SAVAŞÇI OLARAK ÇUKUR’A DÖNDÜ

Yamaç’a hayatını veren maskeli ve gizemli adam, daha önce Çukur dizisinde hayatını kaybeden ve diziye devam eden Kemal’den başkası değildir. Uğur Yıldıran, daha önce Kemal rolünü oynamış gizemli ve maskeli adamı canlandırsa da sürpriz bununla sınırlı değil. Uğur Yıldıran, dövüş sahneleri konusunda geçmişinden özel bir eğitim aldığı için şu anda sahnelerde rol alıyor ancak maskesi çıkarıldığında bir başka isim daha gösterilecek.

UĞUR YILDIRAN, GEÇMİŞTE SAVAŞ EĞİTİMİ ALDI

Yapımcıların kararındaki en büyük etken, farklı bir karakterde olsa bile ölen bir karaktere yeniden girilmemesidir. Seyircinin nefesini kesen dövüş sahnelerindeki başarısı çok konuşulan Uğur Yıldıran, geçmişinde dövüş eğitimi almış bir isim. Bu nedenle yapımcılar Uğur Yıldıran’a karakteri aramadan canlandırması için teklifte bulundu.

MASKENİN KİMLİĞİ ÖLÜNE KADAR SAKLANACAKTIR

Karakterin bir kez daha Yamaç ile karşılaşacağı söyleniyor ancak bu sefer Yamaç’ın kavgadan galip geleceği ve Yamaç’ın karakterin gerçek kimliğini öğrenince büyük bir şok yaşayacağı söyleniyor. Bu nedenle gizemli ve maskeli adamın kimliği, öldüğü sahneye kadar gizli tutulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir