Arda Turan, Marcao ve Luyindama, Linnes ve Şener yolcusu ile devam ediyor

Galatasaray’da Terim, Arda, Marcao ve Luyindama’ya gelecek sezon planları için yeni bir sözleşme teklif edildiğini, Linnes ve Şener ile yolculuklarına devam etmeyeceklerini raporunda sundu. Marcao ve Luyindama’nın maaşlarının iyileştirileceği bildirildi. Sarı-Kırmızılılar’da önümüzdeki sezon için takviye olacağı düşünülen bölgeler bekliyor ve orta saha.

Muslera’nın kontratını uzatan Galatasaray’da iç transfer hareketliliği devam edecek. Sarı-Kırmızılılar’da Arda Turan, Luyindama ve Marcao’nun zamanı geldi. Teknik direktör Fatih Terim, önümüzdeki sezon kimin kalacağına ilişkin raporunu sundu. Tecrübeli antrenör Arda Turan, Luyindama ve Marcao’nun sözleşmesinin uzatılmasını talep etti. Martin Linnes ve Şener Özbayraklı ise kadroyu 1.5 MİLYON EURO olarak düşünmediğini belirtti.

Bonuslarla bu sayı daha da artacak. Sarı-kırmızılılar, ileride bu iki stoperden yüksek bir bonservis bedeli bekliyor. Marcao’nun geriye dönük performansı da düşük ücretler için oynadı ve sözleşmesinin uzatılmasında önemli bir faktördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir