3 kez ortadan kaybolan liseli kız uyuşturucu bağımlısının evinde bulundu! Annesi olanlara isyan etti

Antalya’da 22 gün önce üçüncü kez ortadan kaybolan 15 yaşındaki kız çocuğu dün gece bulundu. Anne, kızının bir evde birlikte olduğu kişinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf ettiğini, kızının bu kötü alışkanlığa sürüklendiğini ve bilinçli hareket edemediğini söyledi.
Antalya’dan 3 kez kaçan ve iz bırakmadan ortadan kaybolmaya çalışan 15 yaşındaki lise 1 öğrencisi B.A’nın adresi bulundu. Kepez ilçesinde yaşayan anne Mehtap A., geçtiğimiz Mart ayında eve gelmeyen kızı B.A’yı ilk kaybolduğunda buldu. Daha sonra Ekim ayında tekrar evini terk eden lise öğrencisi B.A. bulunmuş ve 23 gün sonra annesi tarafından tekrar eve getirilmiştir. Ancak bulunmasının ertesi günü yine ortadan kayboldu. evde olduğuna karar verdi. 15 yaşındaki B.A. Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından bulunduğu evden alınarak annesine teslim edildi. Ayrıca B.A’nın kaçışının arkasındaki sır perdesi açılmaya başlandı.

“TARTIŞMALARIMIZ VAR ANCAK BÜYÜYECEK DURUMLARIMIZ VAR”

Annesinin kadın kuaför, babasının da inşaat işçisi olduğunu söyleyen B.A’nın annesi Mehtap A.. “İki çocuğumdan biri olan kızım hala lise öğrencisi. Kızımın ilk kayboluşu değil. Mart ayında evden ayrıldı. Polisle görüştük. Kısa süre sonra bulundu. Kısa süre sonra bulundu. Yine ortadan kayboldu. Bu sefer onu kendi çabalarımla buldum “dedi.”

İLAÇLARA BAĞLI OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜYORUM

“Kızı kaçırılmadı. Zorla kaçmaya zorlandığını belirten anne, “Yeniden kaybolduktan sonra yaptığım araştırmalar sonucunda kızımın Osman K. isimli bir kişiyle birlikte olduğunu öğrendim .. Kızımın sanırım Bu kişi tarafından uyuşturucuya alıştı ve her seferinde onu kaçmaya zorladı. Kızım kendi isteğiyle hareket edemez.

“Umarım bir daha kaçmaz” dedi Mehtap A. “Herkese teşekkür ederim. Kızımın madde bağımlısı olup olmadığını öğrenmek için bir test yaptıracağım. Eğer bağımlıysa tedavi etmek için elimden geleni yapacağım. Ben umarım bir daha kaçmaz, kaçmaz. ”

“KİŞİ UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞI OLDUĞUNU İYİLEŞTİRDİ”

Kepez’deki evinde kayıp lise öğrencisiyle birlikte bulunan Osman K. için anne Mehtap A, “Ayrıca kızımı gözaltına alanlar bağımlı olduklarını itiraf ettiler. Uyuşturucuya. Bundan sonra iş güvenliğini “diye kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir